Шрі Ланка | Азія | Країни

Тури на Шрі-Ланку 2021: які особливості і що потрібно знати

Розповідаємо які особливості турів на Шрі-Ланку у 2021. Наразі країна фактично закрита для самостійних мандрівників, трошки привідкриється вона з 23 січня 2021 року, але тут є нюанси.

Шрі-Ланка анонсувала на 23 січня відкриття аеропортів. Починаючи з березня 2020 року в’їзд до країни фактично був закритим, тож це справді велика подія.

Міністерство охорони здоров’я Шрі-Ланки підготувало красивий кольоровий путівник про всі правила, яких мають дотримуватись мандрівники. Повну версію можна знайти ось тут, а нижче – витримка найважливішого на що потрібно звернути увагу.

Віза оформляється через спеціальний мобільний додаток. Також через нього купується обовязкова страховка за 12 дол з покриттям на 50 тис дол, а також оплачуються ПЛР-тести.

ПЛР-тестів всього турист зробить аж три: перший – не пізніше, ніж за 96 годин до вильоту, другий – через 5-7 днів по прильоту, третій – на 10-14 день після прильоту. Тести на місці коштують по 40 дол кожен.   

Туристів не відправлятимуть на карантин, але перші 14 днів вони не матимуть права контактувати з місцевим населенням, тобто виходити за територію готелю.

Туристи мають право селитись лише в сертифікованих готелях “першого рівня”. Список цих готелів можна знайти на офіційному сайті країни на вкладці Level 1 Hotels. При цьому можна переїжджати з готелю в готель.

Протягом перших 14 днів з готелю (окрім переїзду в інший готель) можна вибиратись лише на спеціальні сертифіковані екскурсії – під час таких екскурсійні об’єкти перекривають для місцевих.

Також перші два тижні пересуватись дозволено лише офіційними трансферами.

Після 14 днів в такому закритому режимі турист зможе контактувати з місцевими і пересуватись по острову. Відзначу, що вільний рух по країні досі обмежується, райони де виявляють випадки коронавірусу ізолюють на в’їзд та виїзд.  

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *