Ідеї для подорожей | Україна

FlixBus запустив рейси по Україні

Міжнародний автобусний перевізник FlixBus запустив внутрішні рейси по Україні.

Що це означає? Подорожі Україною в чистих, комфортних автобусах з вайфаєм і туалетами за притомні гроші.

З 8 липня запускаються напрямки Київ – Одеса – Затока, Київ – Житомир – Рівне – Львів і Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Рівне – Львів – Ужгород. 

“Нові лінії запущені в партнерстві з автобусним партнером FlixBus – компанією Euroclub. Автобуси зберегли оригінальне брендування Euroclub та мають зелені наклейки «In cooperation with FlixBus», за якими їх можна буде ідентифікувати на автобусних зупинках.

Автобуси, які будуть працювати на маршрутах – Mercedes, Man і Neoplan. Середній вік автобусів – 6 років, вони обладнані кондиціонерами, розетками, в салонах є Wi-Fi і працюють туалети”, – повідомила прес-служба FlixBus.

Квитки вже можна купити на сайті перевізника.

Скріншоти з цінами:

Львів-Київ за 499 грн

Київ-Затока за 499 грн  

Розклад автобусів FlixBus:  

Через Львів проходять дві нові лінії оператора перевезень:

Київ-Львів курсуватиме щоденно з відправленням о 7:50 з Києва і прибуттям о 15:00 до Львова. Назад автобус виїжджає о 10:00 зі Львова і прибуває о 17:00 до Києва. Зупинки також будуть в Житомирі та Рівному.

Київ-Ужгород буде працювати на запущеній раніше лінії Київ-Відень, яка їздить двічі на тиждень: у середу і суботу автобус відправляється з Києва о 7:50 і прибуває до Ужгорода о 21:25, з зупинками в Житомирі, Новограді-Волинському , Рівному та Львові. Назад автобус виїжджає в понеділок і п’ятницю о 4 ранку з Ужгорода і прибуває о 15:55 до Києва.

FlixBus також запустив лінію Київ-Одеса-Затока, яка відправляється тричі на тиждень: у п’ятницю, суботу та неділю з Києва о 22:50 з прибуттям о 6:00 до Одеси, і 7:50 до Затоки. Назад автобус вирушає в суботу, неділю і понеділок о 19:00 з Затоки, о 20:50 робить зупинку в Одесі, і о 4:10 прибуває до Києва.

Нагадаємо, 25 червня FlixBus відновив міжнародні рейси з України.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *