Лайфхаки

Загубили диплом? Як отримати копію через iGov (інструкція)

Розповідаю свій досвід отримання копії диплома через iGov

Так склалось, що під час численних переїздів я загубила диплом, а тут він мені виявився потрібним. Я вже почала морально готуватись до ходіння по муках, зустріч з українською бюрократичною машиною рідко проходить безслідно для нервів та психіки. Але, копію загубленого диплома ЛНУ вже кілька років можна отримати через портал державних послуг iGov. Якщо коротко – кілька кліків і можна йти забирати документ (або замовити електронну копію і тоді взагалі йти нікуди не треба, її пришлють на електронну пошту). Отже ділюсь досвідом.

Тут піде мова про диплом отриманий у ЛНУ ім. Франка. Зі львівських вишів до iGov також підключена Львівська політехніка.

Заходимо на портал державних послуг у розділ “Запит до архіву вищого навчального закладу, що стосується навчання або праці”.

Вибираємо область і місто (у нашому випадку – Львівська область, місто Львів).

Після чого входимо у систему (я заходжу за допомогою Bank ID через Приватбанк). Отже вводимо свій номер телефону та пароль до Приват24 і логінимось в системі.

Далі заповнюємо запит. Вибираємо навчальний заклад та тип документа, вводимо всі дані і далі натискаємо “замовити послугу”.

Після цього на вашу електронну пошту прийде підтвердження (перевірте також послугу спам на всяк випадок).

Отже, я заповнила заявку в понеділок. Вже наступного дня прийшло повідомлення, що заявка успішно опрацьована і я можу забрати копію диплома в четвер в архіві ЛНУ. В середу на пошту прийшла електронна копія диплома і додатку з оцінками. В четвер я пішла в архів, черги не було, окрім мене був ще один чоловік, йому десь за 5 хвилин віддали його папери.

Мої документи вже чекали на мене, показала паспорт (можна показати будь-який документ, що посвідчує особу), розписалась в журналі і пішла додому зі своїми копіями.

Фізичну копію, насправді, можна було і не замовляти – електронної цілком достатньо. Але я боялась, що щось піде не так, тому замовила і електронну копію, і звичайну паперову.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *